Succulent on kirkas baby pink -sävy, jossa on sinistä helmiäistä. The Gloss on kuultava huulikiilto, joka saa huulesi näyttämään kiiltäviltä ja täyteläisiltä.

2230JSC
Jeffree Star Cosmetics
19,50 €
Sisältää alv:n
Määrä
not_interested Tuote on tilapäisesti loppu.


Kuvaus

Succulent on kirkas baby pink -sävy, jossa on sinistä helmiäistä. The Gloss on kuultava huulikiilto, joka saa huulesi näyttämään kiiltäviltä ja täyteläisiltä. Miedosti vaniljaleivokselle tuoksuva The Gloss ei makeasta tuoksustaan huolimatta jätä huulia tahmeiksi vaan täydellisen herkullisiksi. Huulikiiltoa voi käyttää sellaisenaan tai yhdessä lempihuulipunan kanssa.

Tuote on vegaaninen ja cruelty free.

Tuotetiedot
2230JSC

Tietolomake

Vegaaninen
Kyllä
Ainesosat
Polybutene, hydrogenated poly(c6-14 olefin), bis-diglyceryl polyacyladipate-2, calcium sodium borosilicate, glyceryl tribehenate/isostearate/eicosandioate, hydrogenated styrene/isoprene copolymer, silica, caprylic/capric triglyceride, stearalkonium bentonite, calcium aluminum borosilicate, ethyl vanillin, propylene carbonate, dicalcium phosphate, mica, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, synthetic fluorphlogopite, tin oxide, titanium dioxide (ci 77891), red 30 lake (ci 73360).
Arvostelut
Tuula 2023-11-18

Jeffree huulikiilto

Parhaimpiin huulikiiltoihin lukeutuva mitä olen käyttänyt.