Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick Calabasas 5,4g
Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick on nopeasti kuivuva, nestemäinen huulipuna samettisella koostumuksella. Superkestävä koostumus pysyy huulissa pitkään! Tuote on 100 % vegaaninen ja cruelty free.
Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick -nestemäinen huulipuna. Nopeasti kuivuva, samettinen koostumus loihtii täydellisen huulimeikin minuuteissa! Väri on kosteana hieman kuultava, mutta kuivuu mattaiseksi. Superkestävä koostumus pysyy huulissa pitkään, eikä pelkää pientä pussailua! Tuote on 100 % vegaaninen ja cruelty free.
Ravista huolellisesti ennen käyttöä.
Tietolomake
- Vegaaninen
- Kyllä
- Sertifikaatit
- Cruelty Free
- Väriperhe
- Punainen
Ravista voimakkaasti ennen jokaista käyttökertaa. Levitä ohut kerros huuliin ja anna kuivua minuutin ajan. Lisää toinen kerros tarvittaessa. Vältä öljyisiä ruokia, jos haluat huulimeikistä entistä kestävämmän. Poista huulipuna huulilta huulikuorinnalla tai öljypohjaisella meikinpuhdistusaineella.
Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Kaolin, Synthetic Beeswax, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Disteardimonium Hectorite, Tocopheryl Acetate, Hydrogen Dimethicone, Propylene Carbonate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol. May Contain (+/-) Titanium Dioxide (Cl 77891), Red 7 Lake (Cl 15850:1), Red 30 Lake (Cl 73360), Yellow 5 Lake (Cl 19140), Blue 1 Lake (Cl 42090), Red 28 Lake (Cl 45410)
Huulipuna
Ihana sävy ja kuivuu nopeasti huulille.
Huippulaatua
Erittäin hyvälaatuinen ja kestävä tuote. Paljon tummempi ja rusehtavampi sävy kuin kuvassa. Imartelee ainakin brunetin ihonsävyä.
Tosi hyvä
Todella helppo levittää! Pysyy huulilla erittäin hyvin. Sävy on tummempi kuin kuvassa mutta silti erittäin kaunis. Love it
Aivan ihana!
Tämä sävy on todella ihana! Levittyy huulille hyvin, sävy on ihana. Olen erittäin tyytyväinen <3
Aivan omaa luokkaansa!
Ensimmäinen omistamani liquid lipstick Jeffreeltä, ja se on lyönyt aivan ällikällä. Sävy on aivan uskomattoman kaunis ja omalla tavallaan erityinen. Pysyvyys on erittäin hyvä ja levittyy huulille vaivattomasti. Tuotteessa on hyvä applikaattori, joka mahdollistaa tuotteen tarkan levityksen.
-
Usein ostettu yhdessä näiden tuotteiden kanssa
-
Suosittuja tuotteita samasta kategoriasta