Mizon Water Volume EX Cream 100ml
Kasvovoide kaikille, erityisesti rasvoittuvalle- ja sekaiholle. Raikas Mizon Water Volume EX Cream -kasvovoide kosteuttaa kuivempia alueita iholla ja rauhoittaa rasvoittuvampia. Kevyt ja geelimäinen koostumus ei jätä kasvoille rasvaista kerrosta vaan se imeytyy ihoon nopeasti tehden siitä pehmeän ja mattaisen.
Kasvovoide kaikille, erityisesti rasvoittuvalle- ja sekaiholle. Raikas Mizon Water Volume EX Cream -kasvovoide kosteuttaa kuivempia alueita iholla ja rauhoittaa rasvoittuvampia. Kevyt ja geelimäinen koostumus ei jätä kasvoille rasvaista kerrosta vaan se imeytyy ihoon nopeasti tehden siitä pehmeän ja mattaisen. Kasvojen iho näyttää ja tuntuu silkkisemmältä. Kasovoiteessa on käytetty Hydra ToX™ -teknologiaa. Mizonin kehittämä kaavaa aktivoi ihon luonnolliset kosteustekijät, jotka vahvistavat ihon kykyä suojautua ulkoisilta kuivattavilta vaikutuksilta ja säilyä kosteutettuna.
Loistava rasvoittuvalle iholle
Kosteuttaa hyvin eikä iho jää kiiltäväksi tai tahmean tuntuiseksi. Tämän voiteen päälle saa myös meikkivoiteen levitettyä hyvin.
-
Usein ostettu yhdessä näiden tuotteiden kanssa
-
Suosittuja tuotteita samasta kategoriasta